Seria WiseNet Lite – bogata oferta produktów

poniedziałek, 09 Listopad 2015
Seria WiseNet Lite

Profesjonalne produkty z serii WiseNet Lite przeznaczone szczególnie dla małych i średnich systemów dozoru wyróżniają się przystępną ceną bez utraty funkcjonalności.

Bogata oferta WiseNet Lite, która zawiera m.in. kamery kopułkowe, cylindryczne oraz wandaloodporne sprawia, że mogą Państwo znaleźć urządzenia idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Uniwersalność kamer podyktowana zarówno możliwością zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego sprawia, że seria WiseNet Lite może być wykorzystywana w systemach monitoringu w sklepach, bankach, biurach, a nawet w prywatnych domach.

Kamery marki Samsung Techwin z serii WiseNet Lite posiadają wiele wartych uwagi cech, dzięki którym możliwe jest uchwycenie obrazu w wysokiej jakości. Do najbardziej istotnych funkcji można zaliczyć m.in.: detekcję ruchu, tryb korytarzowy, obsługę audio czy funkcję LDC.  Dodatkowo warto dodać, iż kamery wyróżniają się eleganckim i kompaktowym designem, który dobrze prezentuje się na zewnętrznych elewacjach budynków, jak i wewnętrznych ścianach pomieszczeń.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty WiseNet Lite tutaj.

 

TOP