Aplikacja Samsung Techwin – iPOLiS Mobile w zaktualizowanej wersji

poniedziałek, 26 Październik 2015
aplikacja Samsung Techwin

Aplikacja Samsung – iPOLiS Moblie w nowej wersji zyskała wiele nowych funkcji zaprojektowanych, żeby ułatwić zdalne uzyskanie dostępu do obrazów na żywo w HD, za pomocą smartfonów oraz tabletów i uniknąć nieautoryzowanego dostępu do poufnych danych.

iPOLiS Mobile v2.6 umożliwia bezpośredni zdalny monitoring z wielu kamer HD w wielu sieciach i nie wymaga dostępu do obrazów poprzez urządzenie zapisujące.

„Stworzyliśmy aplikację iPOLiS Mobile tak bezpieczną i przyjazną dla użytkownika, jak to tylko możliwe, co jest powodem, dla którego dodaliśmy jej funkcję „ulubione” – powiedział Tim Biddulph, Kierownik Produktu i Marketingu w Samsung Techwin Europe – „To funkcja, która jest prawdopodobnie najbardziej popularna wśród pracowników ochrony, którzy są odpowiedzialni za dużą liczbę miejsc. Na przykład Loss Prevention Managers mogą dodać do „ulubionych” kamerę zlokalizowaną w sklepie, gdyż szczególnie tę chcą mieć na uwadze”.

Aplikacja SamsungiPOLiS Mobile v2.6 umożliwia także odtwarzanie audio i jest całkowicie kompatybilna ze wszystkimi kamerami sieciowymi IP Samsunga.

Co więcej, iPOLiS Mobile v2.6 pozwala autoryzowanym użytkownikom uzyskać dostęp do karty SD kamer, DVR’ów i NVR’ów, aby przeszukać i ponownie odtworzyć zapisane materiały video z każdego incydentu. Dzięki opcji wyświetlenia profilu „ulubionej” kamery, DVR, NVR w formacie kafelków, użytkownicy mogą płynnie przełączać się z obrazu w trybie „live” lub z trybu zapisanych obrazów, dostępnych z wielu kamer lub rejestratorów.

Aplikację iPOLiS Mobile v2.6 można pobrać za darmo z iTunes lub ze sklepu online Androida. Instalacja trwa mniej niż minutę. Cecha automatycznego śledzenia sprawia, że ławo znaleźć nowe urządzenia, po których użytkownicy są w stanie wyświetlić video z wybranej kamery poprzez sieć bezprzewodową lub sieci 3G i 4G.

TOP